+420 777 941 445

Ubytování Rychleby.

Chata nabízí možnost ubytování až 12 osob ve 3 pokojích.

Chata o čtyřech podlažích s celkovou kapacitou 12 míst + možnost přistýlky o dvou místech. U chaty je soukromá parcela o rozloze 2 000 m2, kde je možnost bezpečného parkování a sportovního vyžití (pingpongový stůl). Chata je oplocena, na zahradě je krásný rybníček s molem, kamennou studnou a venkovním posezením.

Ubytování Sluníčko, Černá Voda, Rychleby

V suterénu můžete využívat venkovní krytou pergolu s kamenným přírodním grilem, elektrický sporák s troubou. Užijete si příjemné posezení s výhledem na okolní hory a louky. Součástí pergoly je vybavená kuchyň.

V prvním patře se nachází sprchový kout, samostatné WC, plně vybavená kuchyň s jídelnou a kamna na tuhá paliva, obývací pokoj s televizí a posezením. V zadní části prvního patra se vstupem do zadní části zahrady je koupelna s WC, sprchovým koutem (chystáme i finskou saunu!) .

V druhém patře jsou dva pokoje, dětský koutek a šatna. V pokoji je manželská postel s dvěma jednolůžkovými postelemi. V druhém pokoji je dvoupatrová postel pro tři osoby, součástí původní kachlová kamna a kuchyňský kout s příslušenstvím.

V podkroví je manželská postel a samostatná lůžka pro čtyři osoby.

Za zahradou chystáme sportovní víceúčelové hřiště!

Ubytování Sluníčko, Černá Voda, Rychleby

Vybavení chaty:

Chata je vytápěna elektrickým kotlem (20 hodinový noční proud) a kamny na tuhá paliva.V každé kuchyni se nachází základní vybavení kuchyně (presovač, překapávač, varná konvice, mikrovlnka, elektrická termoska, mixér, toustovač, indukční deska, lednice). V koupelně je k dispozici fén a žehlička na vlasy. V chatě je možnost Wifi připojení a internetové rádio s více než 2 500 tisíce stanicemi. Pro rodiny s dětmi je připravena dětská postýlka, houpačka a jídelní židlička, různé hračky na hraní (odrážedlo, formičky na písek, hračky, křídly na kreslení, balóny, badminton, pingpongové pálky, různé stolní a společenské hry). Je možno si také přivést domácího mazlíčka.

VIDEA NAJDETE ZDE

Hosté musí chatu opustit do 10 hodin ..... příjezd hostů do 15 hodin.

 

Krásné ubytování, úžasná příroda

Zarezervujte si pobyt ještě dnes!

 
Kvalitní zánovní holandský nábytek