+420 777 941 445

Ubytování Rychleby.

Chata nabízí možnost ubytování až 12 osob ve 3 pokojích. Stanování pouze po domluvě za poplatek včetně domácích mazlíčků.

Chata o čtyřech podlažích s celkovou kapacitou 12 míst + možnost přistýlky o dvou místech. U chaty je soukromá parcela o rozloze 2 000 m2, kde je možnost bezpečného parkování a sportovního vyžití (pingpongový stůl a hřiště se spotovní sítí pro vícero sportů). Chata je oplocena, na zahradě je krásný rybníček s molem, kamennou studnou a venkovním posezením.

Ubytování Sluníčko, Černá Voda, Rychleby

V suterénu můžete využívat venkovní krytou pergolu s kamenným přírodním grilem, elektrický sporák s troubou. Užijete si příjemné posezení s výhledem na okolní hory a louky. Součástí pergoly je vybavená kuchyň a uvnitř kuchyně dokonce výčep na pivo.

V prvním patře se nachází sprchový kout, samostatné WC, plně vybavená kuchyň s jídelnou a kamna na tuhá paliva, obývací pokoj s televizí a posezením. V zadní části prvního patra se vstupem do zadní části zahrady je koupelna s WC, sprchovým koutem. Uvnitř objektu se nachází finská sauna pro až 5 osob.

V druhém patře jsou dva pokoje, dětský koutek a šatna. V pokoji je manželská postel s dvěma jednolůžkovými postelemi. V druhém pokoji je dvoupatrová postel pro tři osoby, součástí původní kachlová kamna a kuchyňský kout s příslušenstvím.

V podkroví je manželská postel a samostatná lůžka pro čtyři osoby.

Za zahradou máme sportovní víceúčelové hřiště včetně ohniště pod otevřeným nebem.

Ubytování Sluníčko, Černá Voda, Rychleby

Vybavení chaty:

Chata je vytápěna elektrickým kotlem (20 hodinový noční proud) a kamny na tuhá paliva.V každé kuchyni se nachází základní vybavení kuchyně (presovač, překapávač, varná konvice, mikrovlnka, elektrická termoska, mixér, toustovač, indukční deska, lednice). V koupelně je k dispozici fén a žehlička na vlasy. V chatě je možnost Wifi připojení a internetové rádio s více než 2 500 tisíce stanicemi. Pro rodiny s dětmi je připravena dětská postýlka, houpačka a jídelní židlička, různé hračky na hraní (odrážedlo, formičky na písek, hračky, křídly na kreslení, balóny, badminton, pingpongové pálky, různé stolní a společenské hry).

VIDEA NAJDETE ZDE

Hosté musí chatu opustit do 10 hodin ..... příjezd hostů od 15 - 16 hodin.

 

Krásné ubytování, úžasná příroda

Zarezervujte si pobyt ještě dnes!

 
Kvalitní zánovní holandský nábytek